Biuletyn Infromacji Publicznej portal mapowy
Przekaż 1% w powiecie lipskimw powiecie lipskim
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

. Valid XHTML 1.1 Poprawny CSS!

Krajowa Administracja Skarbowa

Archiwum » Archiwum 2017 » Krajowa Administracja Skarbowa

  • Baner KAS
    Baner KAS

Szanowni Państwo,

 

1 marca 2017 roku została utworzona Krajowa Administracja Skarbowa w miejsce działających dotychczas struktur: administracji podatkowej, Służby Celnej i kontroli skarbowej.

W załączeniu przesyłam list otwarty Szefa KAS - Pana Mariana Banasia, zawierający informacje na temat reformy, powodów jej przeprowadzenia oraz jej celów. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z treścią listu.

 

W ramach akcji informacyjnej towarzyszącej wprowadzeniu KAS zależy nam na dotarciu do jak największej grupy odbiorców, wykorzystując możliwe kanały komunikacji. Dlatego, bazując na naszej dotychczasowej i pomyślnej współpracy, pozwalam sobie skierować do Państwa zaproszenie do wsparcia naszej kampanii i włączenia się w działania polegające np. na udostępnieniu listu otwartego Szefa KAS (wykorzystując dostępne kanały) i publikacji na Państwa stronie internetowej załączonego baneru kierującego do strony www.kas.gov.pl , zawierającej informacje na temat reformy.

 

Szczegółowe rozwiązania dotyczące współpracy pozostawiam otwarte. W przypadku chęci zaangażowania się w naszą akcję uprzejmie proszę o kontakt z sekretariatem Urzędu Skarbowego w Lipsku tel. 48 378-13-36

Z góry dziękuję za wszelkie Państwa działania, które wesprą naszą akcję  informacyjną.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lipsku