Biuletyn Infromacji Publicznej Portal Posiedzenia.pl Portal mapowy

Promocja organizacji pozarządowych z powiatu lipskiego

Archiwum » Archiwum 2012 » Promocja organizacji pozarządowych z powiatu lipskiego

 
Warsztat: promocja organizacji pozarządowych z powiatu lipskiego - 19 kwietnia 2012

 

W najbliższym czasie będziemy realizować szereg działań, których celem jest integracja środowiska oraz promocja organizacji pozarządowych z powiatu lipskiego.

 

Aby dobrze przygotować się do prezentacji organizacji pozarządowych podczas obchodów Dni Lipska:

 

1) 19 kwietnia (czwartek) spotykamy się o 13.00 w Starostwie, aby porozmawiać o sposobach, w jakie informujemy otoczenie o działaniach naszych organizacji. Czy nasza informacja jest skuteczna, dociera do właściwych osób i pozostawia w ich głowach taki obraz organizacji, jaki chcemy przekazać? A może jest zupełnie inaczej – nie znają nas, albo co gorsza mają błędne informacje? Porozmawiajmy! W czasie warsztatu przedstawiciele każdej organizacji najpierw usłyszą co wiedzą o nich inni, a następnie opowiedzą o swojej działalności i stosowanych metodach komunikacji zewnętrznej.

 

2) 1 czerwca (piątek) spotykamy się o 12.00 na warsztacie integracyjno-szkoleniowym, na którym Krystyna Zowczak-Jastrzębska, ekspertka w dziedzinie PR od kilku lat współpracująca z Federacją MAZOWIA pomoże w przygotowaniu prezentacji na Dni Lipska. Miejsce warsztatu, jak i szczegóły rekrutacji zostaną podane w późniejszym terminie.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w powyższych spotkaniach bardzo prosimy o kontakt z Pauliną Sobieszuk pod adresem p.sobieszuk@mazowia.org.pl lub numerem telefonu 22 652 22 66.

 

Działanie odbywa się w ramach projektu „Budujemy współpracę na Mazowszu – od organizacji do federacji”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Więcej informacji na stronach www.mazovia.org .