Aktualności

Za treści zamieszczone na stronie wyłaczną odpowiedzialnośc ponosi ALTS OLD-BOYS Lipsko. Za treść artykułów w żadnym stopniu nie odpowiada Powiat Lipski.

 • 8.12.2018

  VIII MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

   KOMUNIKAT  KOŃCOWY z VIII MISTRZOSTW POWIATU LIPSKIEGO W  TENISIE STOŁOWYM Lipsko 8.12.2018 

   
 • 11.11.2018

  Jedenaście goli na jedenastego listopada….

  Jedenaście goli na jedenastego listopada strzelili łącznie piłkarze ALTS „Old-Boys” Lipsko w towarzyskim meczu piłki nożnej rozegranym w dniu 11.11.2018 roku z ekipą Old-Boys Ożarów na stadionie miejskim z okazji 100- lecia Niepodległości Polski.

 • Plakat

  Rodzinny Rajd Rowerowy

  Rajd jest imprezą towarzyszącą obchodom Dni Lipska, do którego udziału zapraszamy miłośników turystyki rowerowej. Rajd odbędzie się w dniu 18.08.2018r. (sobota) w Lipsku. Zbiórka uczestników i odprawa techniczna zawodników, godzina 10.30 przy Tesco. Start – ul. Bohaterów Chotczy (obok TESCO), godzina 11. Trasa: Lipsko – Wola Solecka Pierwsza - Nowe Pole - Lipsko (stadion).

 • Zaproszenie do udziału w rajdzie rowerowym

  ALTS OLD - BOYS Lipsko serdecznie zaprasza amatorów turystyki rowerowej do udziału w rajdzie rowerowym. Rajd odbędzie się w niedzielę 8 lipca o godzinie 12.00, start spod Lipskiego Centrum Kultury.  Trasa rajdu wynosi ok. 28km i prowadzi przez Jelonek, Hute, Szymanów, Wole Solecką i powrót do Lipska. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod numerem telefonu - 884 051 163. 

 • IV OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

  KOMUNIKAT KOŃCOWY z IV Otwartego Turnieju Piłki Nożmej  o Puchar Prezesa Old-Boys  Lipsko ORLIK 2018r.

   
 • Puchar Wójta Gminy Sienno - dla „Old-Boys” Lipsko!

  W turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Sienno, rozegranym w dniu 3 maja 2018 roku z udziałem 3 drużyn, zespół ALTS „Old-Boys” Lipsko zajął I miejsce.