Aktualności

Za treści zamieszczone na stronie wyłaczną odpowiedzialnośc ponosi ALTS OLD-BOYS Lipsko. Za treść artykułów w żadnym stopniu nie odpowiada Powiat Lipski.

 • 2.06.2018

  I Rajd Rowerowy

  W sobotę 2 czerwca odbył się I Rajd Rowerowy zorganizowany przez Amatorskie Ludowe Towarzystwo Sportowe OLD - BOYS Lipsko. Rajd ruszył z pod stadionu miejskiego w Lipsku, następnie prowadził przez Solec, Kłudzie, Boiska, Wole Solecką i z powrotem do Lipska, trasa liczyła 28 km. Podczas rajdu zorganizowany został postój na wspólne ognisko ze smażeniem kiełbasek w ośrodku wypoczynkowym ,,Zacisze u Zosi’’. Przedział wiekowy był bardzo zróżnicowany, a wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z takiej formy spędzania wspólnego czasu.

 • Puchar Wójta Gminy Sienno - dla „Old-Boys” Lipsko!

  W turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Sienno, rozegranym w dniu 3 maja 2018 roku z udziałem 3 drużyn, zespół ALTS „Old-Boys” Lipsko zajął I miejsce.

 • Zapraszenie do udziału w rajdzie rowerowym

  Amatorskie Ludowe Towarzystwo Sportowe OLD - BOYS Lipsko serdecznie zaprasza amatorów turystyki rowerowej do udziału w rajdzie rowerowym. Rajd odbędzie się w sobotę 5 maja o godzinie 10.00, start spod bramy stadionu miejskiego w Lipsku. Trasa rajdu wynosi 28km i prowadzi przez Solec nad Wisłą, Boiska, Wole Solecką i powrót do Lipska. Podczas rajdu przewidziany jest postój na ognisko  ze smażeniem kiełbasek. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod numerem telefonu - 884 051 163. W warunkach pogodowych wyjątkowo niesprzyjających rajd zostanie przełożony na sobotę 2 czerwca.

 • W poszukiwaniu talentu piłkarskiego - szkoły podstawowe

  KOMUNIKAT KOŃCOWY z XVIII GMINNEGO TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ „W poszukiwaniu talentu piłkarskiego” – Szkoły Podstawowe Lipsko 2018r.

   

 • W poszukiwaniu talentu piłkarskiego - gimnazja

  KOMUNIKAT KOŃCOWY z XIIII POWIATOWEGO TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ „W poszukiwaniu talentu piłkarskiego” – dla Gimnazjów  Lipsko 2018r.

 • W poszukiwaniu Talentu Piłkarskiego

  Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje turnieju „W poszukiwaniu Talentu Piłkarskiego”: II - dla szkół średnich w dniu 3.03.2018r., XVIII - dla szkół Podstawowych w dniu 17.02.2018r., XIV - dla Gimnazjów w dniu 18.02.2018r. Wszystkie turnieje zostaną rozegrane w hali sportowej Gimnazjum im. K. Baczyńskiego w Lipsku przy ul. Zwoleńskiej od godziny 9.00. Regulamin oraz karty zgłoszenia drużyn są do pobrania.