VIII MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

Tenis stołowy » VIII MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

  • 8.12.2018
    8.12.2018
  • 8.12.2018
    8.12.2018
  • 8.12.2018
    8.12.2018
  • 8.12.2018
    8.12.2018
  • 8.12.2018
    8.12.2018

Lipsko 8.12.2018

Organizatorzy: Zarząd Amatorskiego Ludowego Towarzystwa Sportowego  „Old – Boys” Lipsko. 

Patronat honorowy: Starosta Lipski Sławomir Śmieciuch.

Patronat medialny – Redakcja Twoje Radio Lipsko.

Sponsorzy turnieju:

  • Marek Studniarz – Piekarnia Lipsko,
  • ARC-GAS – Lipsko,
  • JARMEX- Jarosław Zardzewiały Solec nad Wisłą,
  • Mazur Mariusz – Rzeczniów,
  • Rafał Dusza – TUW Lipsko,
  • Piotr Rybiński – RAPO DRUKARNIA LIPSKO
  • Sławomir Śmieciuch – Starosta Lipski
  • Jacek Wielorański - Burmistrz MiG Lipsko                                                        

NAJLEPSI ZAWODNICY:

1. W Kategorii I - Szkoła Podstawowa do klasy VI:

  • Dziewczęta – brak zgłoszeń.
  • Chłopcy

I Miejsce – Adamczyk Jakub – Lipsko,

II Miejsce – Sułek Michał – Krępa Kościelna,

III Miejsce – Zbroś Jakub – Krepa Kościelna.

 

2. W Kategorii II- Gimnazja oraz klasy VII i VIII Szkół Podstawowych:

  • Dziewczęta I Miejsce -  Krężel Zofia – Lipsko,

                   II Miejsce – Oleksiak Julia – Wola Solecka,

                   III Miejsce – Cebula Agata – Krępa Kościelna.

  • Chłopcy  I Miejsce – Lasota Bartłomiej – Wola Solecka,

               II Miejsce – Wójcicki Dawid – Wola Solecka,

               III Miejsce – Kosno Bartłomiej – Lipsko.

3. W kategorii (OPEN):

  • Mężczyźni:

    I Miejsce -  Waldemar Traczyk – Lipsko,

                      II Miejsce – Oleksiak Michał – Wola Solecka,

                      III Miejsce – Szewczyk Tadeusz – Lipsko.

  • Kobiety: brak zgłoszeń

Organizatorzy  zadbali  o  słodki  poczęstunek  dla  każdego  uczestnika   turnieju.

Pierwsze cztery osoby w każdej kategorii otrzymały pamiątkowe dyplomy, za drugie i trzecie miejsce - pamiątkowe statuetki, natomiast zwycięzcy w każdej kategorii  puchary.

Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonał Starosta Lipski – Pan Sławomir Śmieciuch. Głównym sędzią turnieju był Waldemar Traczyk wraz z Tadeuszem Szewczykiem – Wiceprezesem Zarządu „Old – Boys Lipsko” A oprócz ich,  przy organizacji mistrzostw zaangażowani byli: Arkadiusz Krawczyk i Sławomir Rolka. Nagrody wręczali: Wiceprezes „Old – Boys Lipsko”  Tadeusz Szewczyk a także sponsorzy.

M.W.