1 września 2020 r.

Aktualności » 1 września 2020 r.

  • Treść życzeń oraz herb powiatu
    Treść życzeń oraz herb powiatu

Drodzy Uczniowie,
Szanowni Nauczyciele i Rodzice,

Każdego roku z początkiem września szkolne sale i korytarze na nowo ożywają. Obecnie jest nieco inaczej, ale mimo epidemicznej sytuacji rozpoczyna się kolejny rok szkolny, dlatego:

Drodzy Uczniowie,
Przy dźwiękach pierwszego dzwonka pragniemy życzyć Wam, by każde szkolne wyzwanie było dla Was ciekawą przygodą i okazją do poznawania samego siebie i swoich talentów. By nauka i odkrywanie świata zaowocowały w Was mądrością i wrażliwością na otaczającą rzeczywistość. Życzymy, byście pielęgnowali swoje pasje i dostawali pomoc przy rozwijaniu ich. A przede wszystkim niewyczerpanej ciekawości świata i odwagi w jego poznawaniu.

Szanowni Nauczyciele,
Życzymy Wam wielu inspiracji do codziennej pracy i nieustającej pasji przekazywania wiedzy. Niech ten nowy rok szkolny będzie pełen sukcesów Waszych i Waszych Uczniów. Niech każda lekcja będzie źródłem satysfakcji i powodem do dumy.

Szanowni Rodzice,
Niech ten rok szkolny będzie dla Was pełen powodów do dumy z Waszych dzieci. Życzymy, by Wasze dzieci dzieliły się radosnymi wiadomościami i chwaliły szkolnymi sukcesami. Bądźcie cierpliwi
i wyrozumiali dla wszystkich nieuniknionych potknięć.


Rada oraz Zarząd Powiatu Lipskiego