Biuletyn Infromacji Publicznej Portal Posiedzenia.pl Portal mapowy

Szkolenie „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes”

Archiwum » Archiwum 2019 » Szkolenie „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes”

  • Plakat
    Plakat

Szanowni  Państwo,

Wyższa Szkoła Gospodarki z przyjemnością informuje, że w budynku Stowarzyszenia KARUZELA przy ulicy Starokrakowskiej 135 w Radomiu, w terminie 8-9.06.2019 r. odbędzie się bezpłatne szkolenie „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes”, realizowane w ramach projektu „Dobre praktyki opieki nad dziećmi do lat 3 wsparciem dla pracujących rodziców”.

Zwracamy się z prośbą o upowszechnienie informacji wśród mieszkańców Państwa powiatu o możliwości skorzystania ze wsparcia. W tym celu załączamy szczegółowe informacje o projekcie i zasady rekrutacji, jak również plakat do zamieszczenia na Państwa stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Udostępnienie informacji o projekcie wspomoże działania rekrutacyjne, a w konsekwencji umożliwi rozwój systemu opieki nad dziećmi do lat 3 w Państwa powiecie, który jest jednym z priorytetów rządu w obszarze polityki społecznej.

Zapraszamy każdą osobę, która zainteresowana jest założeniem żłobka/klubu dziecięcego lub zatrudnieniem opiekuna dziennego, i której bliska jest idea instytucjonalnej opieki nad dziećmi do lat 3,
będącej wsparciem dla pracujących rodziców.

Dodatkowych informacji udziela Zespół Projektu pod numerem telefonu: 52 567 00 16/17, e-mail: centrum@byd.pl

Więcej informacji na stronie: www.opieka.byd.pl

Pozdrawiam

Kamila Kozłowska

Specjalista ds. sprzedaży oferty edukacyjnej

 

Centrum Szkoleń i Certyfikacji

Wyższa Szkoła Gospodarki

85- 229 Bydgoszcz ul. Garbary 2

Tel. 52 567 00 17

www.certyfikaty.wsg.byd.pl