Biuletyn Infromacji Publicznej Platforma Zamówień Publicznych Portal Posiedzenia.pl Portal mapowy

Zaproszenie na spotkanie dla NGO

Archiwum » Archiwum 2019 » Zaproszenie na spotkanie dla NGO

23 października 2019 R. w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Radomiu odbędą się SPOTKANIA INFORMACYJNO-KONSULTACYJNE dotyczące najważniejszych kwestii w zakresie współpracy Województwa Mazowieckiego Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI.

 

23 października (środa)

 

13:00 - 15:00

 

Miejsce: sala konferencyjna na parterze w siedzibie Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Radomiu, ul. Kościuszki 5a

 

W programie znajdą się zagadnienia dotyczące planowanego zakresu i zasad współpracy Województwa z organizacjami pozarządowymi w 2020 roku, naboru przedstawicieli organizacji pozarządowych na kandydatów do Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego V kadencji, powołania Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego czy organizacji I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Mazowieckiego.

Podczas spotkań przedstawiciele Banków Żywności zaprezentują ustawę o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności i wynikające z jej zapisów możliwości działania lokalnych organizacji pozarządowych na rzecz przeciwdziałania marnowaniu żywności.

 

Wstęp na spotkania jest wolny, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.