Biuletyn Infromacji Publicznej Portal Posiedzenia.pl Portal mapowy

Zaproszenie na Święto Polskiej Wsi w Kolnie

Archiwum » Archiwum 2019 » Zaproszenie na Święto Polskiej Wsi w Kolnie

Koniec sierpnia w rolniczym kalendarzu jest czasem zbiorów.  25 sierpnia br. w Kolnie odbędzie się wydarzenie, którego celem jest nie tylko świętowanie zebranych plonów, ale przede wszystkim okazanie wdzięczności polskim rolnikom, hodowcom i osobom uprawiającym ziemię. Będzie to okazja do wyrażenia szacunku dla pracy Polskiej Wsi, która przekłada się na rzecz dobra wspólnego.

Inicjatorem imprezy jest Premier Mateusz Morawiecki. Tegoroczne, II Ogólnopolskie Święto Wdzięczni Polskiej Wsi, odbędzie się 25 sierpnia 2019 roku, o godzinie 12. w Kolnie, przy ulicy Kolejowej 14.  Przez udział w wydarzeniu pokażmy, że jesteśmy wdzięczni Polskiej Wsi i Rolnikom za pracę i wsparcie, jakie przez stulecia nieśli Rzeczypospolitej.

Uroczystości rozpoczną się mszą świętą, po której przewidziano podziękowanie za tegoroczne plony. W programie zaplanowano  wyróżnienia dla rolników i Kół Gospodyń Wiejskich, występy zespołów folklorystycznych, piknik rodzinny, poczęstunek i atrakcje dla dzieci oraz koncert zespołu rozrywkowego.

Materiały: MUW w Warszawie

  • Plakat
    Plakat
  • Mapa parkingów
    Mapa parkingów