IX MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

Aktualności »  IX MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

KOMUNIKAT  KOŃCOWY z IX MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W  TENISIE STOŁOWYM Lipsko 07.12.2019

  • Organizatorzy: Zarząd Amatorskiego Ludowego Towarzystwa Sportowego „Old – Boys” Lipsko.
  • Patronat honorowy: Starosta Lipski Sławomir Śmieciuch.    
  • Patronat medialny – Redakcja Twoje Radio Lipsko.

Sponsorzy turnieju:

  • Jacek i Joanna Borkowscy – Piekarnia Lipsko,
  • Cezary Dusza, Robert Wabik  -ARC-GAS LIPSKO
  • Mazur Mariusz – Rzeczniów,
  • Rafał Dusza – TUW Lipsko,
  • Piotr Rybiński – RAPO DRUKARNIA LIPSKO
  • Sławomir Śmieciuch – Starosta Lipski
  • Jacek Wielorański - Burmistrz MiG Lipsko
  • Firma „A-TOM” Tomasz Dusza - Lipsko
  • Alicja Łygan  - POD PRETEKSTEM –Lipsko
  • Łukasz Bzikot  - Lipsko
  • Wacław Czerwonka – Walentynów                                                    

NJLEPSI ZAWODNICY  TURNIEJU W SWOICH KATEGORIACH .

W Kategorii I – Szkoła Podstawowa  klasy I-VI:

  • I Miejsce - Jakub Źbroś - Krępa Kościelna
  • II Miejsce - Paweł Jabłoński - Krępa Kościelna
  • III Miejsce - Adam Majewski - Lipsko

W Kategorii II- szkoła Podstawowa klasy VII i VIII

  • I Miejsce - Julia Oleksiak - Wola Solecka
  • II Miejsce - Bartłomiej Lasota - Wola Solecka
  • III Miejsce - Jakub Adamczyk - Lipsko

W kategorii III- Szkoły Średnie.

  • I Miejsce - Konrad Mazur - Wola Solecka
  • II Miejsce - Jakub Koniusz - Lipsko
  • III Miejsce - Paweł Papmel - Szymanów

W kategorii open.

  • I Miejsce - Tadeusz Szewczyk -Lipsko
  • II Miejsce - Waldemar Traczyk -Lipsko
  • III Miejsce - Wacław Czerwonka- Walentynów

 

Największą niespodziankę zrobiła Julia Oleksiak, która ograła, a tym samym  wyeliminowała wszystkich kolegów w swojej kategorii wiekowej.

Organizatorzy zadbali o słodki poczęstunek dla każdego uczestnika turnieju.

Pierwsze trzy osoby w każdej kategorii otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonał Starosta Lipski – Pan Sławomir Śmieciuch. Głównym sędzią turnieju był Waldemar Traczyk.

Nagrody wręczali: Prezes  „Old – Boys Lipsko”  Tadeusz Szewczyk

Wiceprezes – Mateusz Bryła

Sędzia Główny Turnieju – Waldemar Traczyk