Tenis stołowy

 • 8.12.2018

  VIII MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

   KOMUNIKAT  KOŃCOWY z VIII MISTRZOSTW POWIATU LIPSKIEGO W  TENISIE STOŁOWYM Lipsko 8.12.2018 

   
 • XV edycja

  XV edycja amatorskiej ligi tenisa stołowego

  XV edycja amatorskiej ligi tenisa stołowego w Radomiu przeszła do historii. Tegoroczną edycję wygrała ekipa SULTEX-u . Zawodnicy Powiatu Lipskiego – II miejsce. Ćwierćfinałowe gry odbyły się bez niespodzianek. Największe emocje były w meczu Tenisistów stołowych z Powiatu Lipsko z drużyną PLUS 40 Radom

 • 9.12.2017

  VII Mistrzostwa powiatu lipskiego w tenisie stołowym

  W dniu 9 grudnia 2017r. w hali sportowej Gimnazjum im. Krzysztofa Kamil Baczyńskiego w Lipsku odbyły się VII Mistrzostwa powiatu lipskiego w tenisie stołowym. W mistrzostwach startowały 62 osoby z powiatu lipskiego. Sędzią głównym był Waldemar Traczyk, oprócz niego przy organizacji mistrzostw zaangażowani byli: Sławomir Śmieciuch i Tadeusz Szewczyk.

 • 3.12.2016

  VI Mistrzostwa Powiatu Lipskiego w tenisie stołowym

  W dniu 3 grudnia 2016r. w hali sportowej Gimnazjum im. Krzysztofa Kamil Baczyńskiego w Lipsku odbyły się VI Mistrzostwa powiatu lipskiego w tenisie stołowym. W mistrzostwach startowały 72 osoby z powiatu lipskiego, w tym 60 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 • 5.03.2016

  VI OTWARTY TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM

  O PUCHAR STAROSTY LIPSKIEGO - SIENNO 5.03.2016 R.

 • SPORTOWY SUKCES NA OTWARCIE 2016 ROKU

  I MIEJSCE W KATEGORII POWYŻEJ 40 LAT W ROZEGRANYM W DNIU 3 STYCZNIA 2016 ROKU ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Zajął nasz kolega - Adam Trela. Natomiast 8 miejsce w tej samej kategorii zajął Kol. Tadeusz Szewczyk.

 • 5.12.2015

  V Mistrzostwa Powiatu Lipskiego w Tenisie Stołowym

  W mistrzostwach - rozegranych na hali sportowej lipskiego gimnazjum - startowało 46 zawodników z powiatu lipskiego, w tym 38 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych. Mistrzostwa rozegrano w 4 kategoriach wiekowych. Sędzią głównym był Waldemar Traczyk. Zaangażowani przy organizacji mistrzostw członkowie ALTS „Old - Boys” Lipsko, to: Marian Wodnicki, Waldemar Traczyk, Sławomir Śmieciuch, Tadeusz Szewczyk.

 • IV Turniej

  IV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

  o Puchar Starosty Lipskiego - Sienno 1.03.2014.

 • III Mistrzostwa

  III Mistrzostwa Powiatu Lipskiego w Tenisie Stołowym

  W mistrzostwach rozegranych na hali sportowej lipskiego gimnazjum - startowało 72 zawodników z powiatu lipskiego, w tym 64 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych. Mistrzostwa rozegrano w 5 kategoriach wiekowych. Symbolicznego otwarcia mistrzostw dokonał Starosta Lipski Pan Roman Ochyński.

 • Logo TKKF

  Poznaliśmy zwycięzców Grand Prix Radomia

  Jubileuszowa edycja GRAND PRIX Radomia amatorów w tenisie stołowym przeszła do historii. Zorganizowane przez Regionalne Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej po raz dziesiąty zmagania zapamiętamy jako wspaniałą imprezę, która dostarczyła niesamowitych emocji sportowych. W całych rozgrywkach udział wzięło 52 zawodników. 

 • III Turniej

  III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

  o Puchar Starosty Lipskiego - Sienno 02.03.2013 r.

 • Tenis

  Zadecyduje czwarty turniej...

  W kategorii weteranów murowany faworyt Jan Molęda przegrał finałowy pojedynek z Adamem Trelą 1:3 i fetowanie końcowego zwycięstwa musi odłożyć.

 • Logo TKKF

  Emocjonujący przebieg Grand Prix

  Drugi turniej o Grand Prix Radomia amatorów w tenisie stołowym dostarczył sporych emocji. Wreszcie zagrała czołówka najmocniejszych zawodników naszego regionu. W kategorię weteranów zdominował po raz kolejny niezmordowany radomski mistrz celuloidowej piłeczki Jan Molęda.

 • Finał ligi tenisa

  Finał ligi tenisa stołowego

  Pasjonujący przebieg miał finał zmagań w drużynowej lidze tenisa stołowego amatorów w Radomiu. W piątkowy wieczór rywalizowały najlepsze cztery zespoły, ale z końcowego sukcesu cieszył się tylko ULKS Kazanów. W półfinale z Old-Boys Lipsko zespół ULKS Kazanów bardzo wyrównany pojedynek toczył do stanu 3 : 3 . Dopiero wtedy sprawy w swoje ręce wzięli Emil Kalbarczyk (pokonał 3 : 0 Adama Trelę) oraz Michał Gos (wygrał z Ryszardem Krukiem także 3 : 0), pieczętując zwycięstwo 5 : 3. Bez niespodzianki obyło się w drugim półfinale. AZS Radom nie sprostał SULTEX-owi Radom, przegrywając gładko 0 : 5.

 • II mistrzostwa

  II mistrzostwa Powiatu Lipskiego w tenisie stołowym

  W mistrzostwach - rozegranych na hali sportowej lipskiego gimnazjum - startowało 80 zawodników z powiatu lipskiego, w tym 70 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjlnych. Mistrzostwa rozegrano w 5 kategoriach wiekowych. Symbolicznego otwarcia mistrzostw dokonał Starosta Lipski Pan Roman Ochyński. Sędzią głównym był Waldemar Traczyk.

 • Kolejny sukces Kolegi Adama Treli.

  Adam Trela na drugim miejscu w IX turnieju z cyklu Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym.

 • Turniej o puchar Starosty Lipskiego

  II OTWARTY TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR STAROSTY LIPSKIEGO - SIENNO 24.03.2012

 • Grand Prix Radomia w tenisie stołowym

  IX Grand Prix Radomia w tenisie stołowym. Tak jak w poprzednich i tym razem nie brakowało ciekawych spotkań. Organizatorami cyklu są Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Radomski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

 • I Mistrzostwa powiatu lipskiego w tenisie stołowym

  I MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM– LIPSKO 10.12.2011 R.

 • Amatorska liga tenisa stołowego

 • Indywidualne Mistrzostwa Europy Weteranów

  W dniach 20-25 czerwca 2011r. w miejscowości LIBEREC – Czechy, zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Europy Weteranów. Nasz Kolega Adam Trela w swojej kategorii  wiekowej zajął 17 miejsce w Europie.

 • Złoty medal Indywidualnego Mistrza Polski Weteranów

  Ze złotym medalem Indywidualnego Mistrza Polski Weteranów w tenisie stołowym rozegranych w dniach 09-12.06.2011r w Toruniu powrócił nasz kolega Adam Trela grający w radomskiej lidze tenisa stołowego amatorów, który w kategorii 60-64 lata zdobył złoty medal

 • Turniej o Puchar Burmistrza

  I Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lipsko - 19.02.2011.

 • Grand Prix Polski weteranów

  IX turniej z cyklu Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym

 • Pierwsze miejsce Starosty

  1 miejsce Starosty Lipskiego Romana Ochyńskiego w IX Mistrzstwach Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym w kategorii "B" 41 do 50 lat.